Forever Beyonce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 25.12.2007

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimečet sij 10, 2008 9:37 am

Image Hosted by ImageShack.us


Zdravo,Kelly.Kako stoje stvari s albumom Ms Kelly?
Sve ide dobro.
Danas živimo u drukčijoj industriji i teže je prodavati albume,primjećujem.Ali uopće nisam zabrinuta.
Dosad je sve bilo divno s ovim albumom.To je tip albuma kakav sam željela napraviti.

Ali morala si ga ponovno snimiti da bi udovoljila diskografskoj kući...
Mislila sam da je previše mid-tempo.Željela sam više plesnih pjesama,i dobila sam ih,napokon sam dobila svoje dance pjesme.

Ironično,spore su bolje.
Voljela bih da Flashback bude singl.

Je li ti drago što si šutjela o neslaganjima sa diskografskom kućom?

Moja diskografska kuća mi je dala puno potpore.Nisu oni htjeli da ponovno snimim album,nego ja.Osjećala sam se kao da album nije spreman,sve su bile pjesme srednjeg tempa i balade i za fanove koji me slijede od Destiny's Child,prevarila bih ih kad ne bi stavila bar jednu up-tempo pjesmu - htjela sam se vratiti i snimiti ih.

Što nas vraća na Work.Je li ta pjesma o sexu?

O ne,zapravo je veoma nevina.Sve što govorim je da mi ne prilaziš ako ne možeš dokazati ono što govoriš i kao što znate,neki tipovi samo puno pričaju.

Dakle,svi ti stihovi o "putting it in"...

Okay,možda je malo agresivno.To je samo žena koja govori da ju se ne može lagano uloviti i da se mora raditi za to.
Radi se o ulaganju truda - to je to,naravno.

Jesi li bila sretna što je snimka tvojeg pada na pozornici u Nigeriji postala "gold" na Youtube-u?


To je bilo ono što je bilo,medicinski problem,samo sam kolabirala - dehidrirala sam,i ako je to nekome bila šala dana onda su
ti ljudi zbilja bolesni,ali to me ne brine.

Jesi li pila vode danas?

Pijem puno vode.Imam veliku bocu uz sebe upravo sada.

Molim te nemoj se srušiti tijekom ovog intervjua.

To se neće dogoditi.

Planiraš li nastaviti sa svojom proslavljenom glumačkom karijerom?

Nadam se.Razne stvari su u planu i voljela bih glumiti u jednom filmu ove godine.

Kad si zadnji put gledala Freddy vs Jason? (film u kojem je glumila)

Nisam to gledala dosta vremena.Jedna moja prijateljica je htjela da ga gledamo za vikend i ja sam samo rekla:"NE!".
Vjerojatno će ga donijeti kod mene i natjerati me da gledam.Vidjet ćemo.

Želiš li nekad da budeš slavna kao Beyonce?

Bog stvara različite ljude s različitim razlozima.Svatko ima svoje jedinstveno i drukčije putovanje i moje putovanje će biti drukčine od Beyonceinog,njeno drukčije od Michellinog,Michellino od svih drugih.Ne razmišljam o tome i ne brinem se hoću li napraviti ovo ili postići ono - ljudi to rade za mene!

I što Michelle sada radi?

Glumi u predstavi.

Hoćeš li ju pogledati?

Da.

Dobro.Koja je najgora pjesma Destiny's Child?

Bugaboo.Toliko mi sada ide na živce,od nekih stvari u toj pjesmi se osjećam kao da imam 17 godina,posebno od stiha :"Pa što?Kupio si par cipela" (So What?You Bought A Pair Of Shoes)?.Koji grozni stihovi.Tada smo bile tako uživljene u to,ali sada...Što nam se motalo po glavi?

Koja je tvoja najdraža pjesma Destiny's Child?

Say My Name.Bilo ju je tako zabavno snimati i s tom pjesmom smo prešle u potpuno novi svijet i to je bilo divno za nas.
Publika nam se povećala.

Pa,Kelly,hvala ti puno.Što ćeš raditi ostatak dana?
Zabavljati se i gledati The Food Network.Opsjednuta sam time i kad imam slobodnog vremena gledam to cijeli dan.

Jesi li pokupila dobre recepte za večeru?

O ne,ići ću vani jesti.Ne kuham.

http://popjustice.com
[Vrh] Go down
http://foreverbeyonce.blog.hr
Lovestoned
Newbie
Newbie
Lovestoned


Broj postova : 13
Registration date : 09.01.2008

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimečet sij 10, 2008 9:48 am

ne voli buagboo, lool.. meni je bas dobra stvar
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 25.12.2007

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimečet sij 10, 2008 10:16 am

Lovestoned ne mogu se složiti s tobom....Stihovi nažalost jesu malo glupi....Gle ovo:

So what you bought me pair of shoes
What, now I guess you think I owe you
You dont have to call as much as you do
I'd give em back to be through with you
And so what my momma likes you
What, now I guess you think I will too
Even if the Pope he said he likes you too Shocked
I dont really care cause you're a bug a boo

Image Hosted by ImageShack.us

Mislim,čemu spominjati Papu?What's the point?

Čak i da se sviđaš Dalai Lami,mene jednostavno nije briga!!! Jesi razumio???

lol!

Pjesma je baš OK,ima dobar beat.još bolji spot i super je uživo.Samo su mi stihovi malo.... cyclops
Ne štima mi to.

Btw,zgodan siggy.
[Vrh] Go down
http://foreverbeyonce.blog.hr
Lovestoned
Newbie
Newbie
Lovestoned


Broj postova : 13
Registration date : 09.01.2008

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimečet sij 10, 2008 10:40 am

mislim da misle na tatu a ne na papu lol... ne kuzim zast velikim slovima, rijeci su ok..bolje od cajka npr lool
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 13
Registration date : 25.12.2007

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimečet sij 10, 2008 10:57 am

Ne,ne misle na tatu,to bi bilo Papa,ne Pope (na eng.),i već sam na dosta američkih blogova pročitala sarkastične komentare u vezi te pjesme...upravo zbog tog stiha s PAPOM. No Laughing
[Vrh] Go down
http://foreverbeyonce.blog.hr
Lovestoned
Newbie
Newbie
Lovestoned


Broj postova : 13
Registration date : 09.01.2008

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:59 am

loool.. a kaj bile su klinke jos onda...
[Vrh] Go down
Anastacia Fan
Newbie
Newbie
Anastacia Fan


Broj postova : 12
Registration date : 07.01.2008

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:51 am

Ona mi je odlična pjevačica XD
[Vrh] Go down
Anastacia Fan
Newbie
Newbie
Anastacia Fan


Broj postova : 12
Registration date : 07.01.2008

Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:51 am

Bože Papa (hhahhahahaha) ima dobru kapicu na slici...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Empty
PostajNaslov: Re: Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)   Interview sa Kelly Rowland (Popjustice) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Interview sa Kelly Rowland (Popjustice)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kelly Rowland - Ms Kelly

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forever Beyonce :: Celebrities :: Celebrities Talk-
Forum(o)Bir: